top of page

Pohoda je tam,
kde je les i wellness

Predpredaj

od 166 635 €

cena s pozemkom

Skvelá súčasná architektúra, moderné stavebné postupy, ekologický prístup. Vychutnajte si škandinávsky životný štýl, pocit bezpečia, kľud a absolútny kontakt s prírodou. Relaxujte v pohodlí vlastného domu, vo svojom lese aj wellnesse.

TERASY TRSŤANY

Príjemna atmosféra
v blízkosti lesa

Terasy Trsťany sú rezidenčný developerský projekt, ktorý budujeme v Trsťanoch. Ponúka dômyselné riešenie, prostredie zasadené do malebnej krajiny.  Lokalita je umiestnená na západnom, slnečnom  a mierne svahovitom teréne, z južnej strany ohraničenom biokoridorom, ktorý je súčasťou ekorezidencie.

Vidiecka lokalita
len 15 min od Košíc 

Trsťany sa nachádzajú nad obcou Ďurďošík, 15 km od Košíc a 2 km severne od hlavnej cesty Košice – Michalovce. Trasa novej diaľnice Budimír – Bidovce, ktorá bude dokončená v roku 2019 dostupnosť Trstian ešte zatraktívni.

Ekologická
stavba kategorie A+

Projekt je charakteristický progresívnou a veľmi úspornou konštrukciou a premysleným dispozičným riešením. Použitie kvalitných stavebných materiálov a moderných technológií radí domy do energetickej kategórie A+.

Wellness priamo 
v rezidencii

Priamo v rezidenčnej lokalite Terasy Trsťany bude prevádzkovaný wellness areál, čo obyvateľom ponúkne absolútny komfort a nenahraditeľnú atmosféru kúpeľného charakteru, pokoja a relaxu.

Atrium Architekti

Architektonické riešenie pochádza z rukopisu prestížneho atelieru – Atrium architekti z Košíc — oceneného za mnohé unikátne architektonické riešenia doma aj v zahraničí. Za stavbu bytového domu Mlyn Humenné získali v roku 2018 Cenu Dušana Jurkoviča. 

Výber pozemku

Vyber pozemku
bottom of page